Набір садових меблів чорних (Стіл алюміній та штучне дерево + 4 Стільці алюміній та штучне дерево), bobi

23 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: S370484
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розмір в зібраному стані | ширина: 90 см, довжина: 90 см, висота: 74 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 70 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 99 см, довжина: 99 см, висота: 8 см |
| вага | 11,8 кг |
| Матеріал | Каркас: , Столешня: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Форма | Квадрат |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
ХАРАКТЕРИСТИКИ - СТІЛЕЦЬ САДОВИЙ PADHOLM ЧОРНИЙ
| Розмір в зібраному стані | ширина: 56 см, висота: 89 см, глибина: 59 см |
| висота сидіння | 44 |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| вага | 4,9 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: , , Сидіння: , , Підлокітник: , , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Розділ | Крісло |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: 23 500 ₴





