Садовий ліхтарик на сонячній батареі 34см чорний, bobi

199 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6436500
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний, Білий |
| Розмір | ширина: 8 см, довжина: 8 см, висота: 34 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 8 см, довжина: 8 см, висота: 25 см |
| вага | 0,09 кг |
| Кількість лампочок/LED | 1 шт. |
| Лампочка | входить до комплекту |
| Тип лампочки/LED | LED (світлодіод) |
| шкала Люмена | 1 |
| гамма кольорів в Кельвінах | 3000 Кельвін |
| Вбудований світлодіод | так |
| Використання | Для використанні на вулиці |
| час горіння | 8 години |
| Живлення | Батарейка |
| тип сонячної батареї | Аморфний |
| Батарейки | входить до комплекту |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Розмір батарейки | AAA |
| Основные | |
|---|---|
| Тип заряда | Солнечные батареи |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Черный |
- Цена: 199 ₴


