Столік садовий круглий чорний (Сталь та загартоване скло) , bobi

1 999 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3700229
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розділ | Для балкону |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 60 см, висота: 70 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 66 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 73 см, довжина: 61 см, висота: 7 см |
| вага | 5 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Столешня: , ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Форма | Коло |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 999 ₴





