Шезлонг складений садовий 130см чорний (Алюміній та текстилен), bobi

6 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3700038
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюміній та текстилен. Складаний. 63х130 см, вис. 100 см

| Розмір в зібраному стані | ширина: 63 см, довжина: 130 см, висота: 100 см |
| висота сидіння | 27 |
| Висота підлокітника крісла | 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 66 см, довжина: 117 см, висота: 22 см |
| вага | 5,4 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: , Сидіння: , Підлокітник: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розділ | Складаний стілець |
| Функція | Складане |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Ширина | 63 см |
| Длина | 130 см |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Алюминий |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
- Цена: 6 999 ₴



