Лаунж стілець садовий чорний плетений штучний ротанг - петан, bobi

7 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3795090
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розмір в зібраному стані | ширина: 63 см, висота: 77 см, глибина: 75 см |
| висота сидіння | 39 |
| Висота підлокітника крісла | 58 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 61 см, довжина: 77 см, висота: 16 см |
| вага | 4 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: , Сидіння: , Підлокітник: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Искусственный ротанг |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: 7 999 ₴





