Лаунж крісло садове плетене штучний ротанг , натуральний, bobi

9 900 ₴
Минимальный заказ — 2 шт.
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: 3700153
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розмір в зібраному стані | ширина: 76 см, висота: 76 см, глибина: 76 см |
| висота сидіння | 40 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 75 см, довжина: 80 см, висота: 65 см |
| вага | 5,6 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: , Сталь, Сидіння: , Сталь, Підлокітник: , ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Обробка | |
| Колір | Натура |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет мебели | Натуральный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип плетеного материала | Искусственный ротанг |
- Цена: 9 900 ₴
- Минимальный заказ: 2 шт.




