Лаунж столик плетений садовий квадратний (штучний ротанг - петан сірий), bobi

4 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3700042
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розмір в зібраному стані | ширина: 45 см, довжина: 45 см, висота: 40 см |
| вага | 3,2 кг |
| Матеріал | Каркас: , , Столешня: , ніжки: , |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Полиця | |
| Форма | Квадрат |
| Обробка | |
| Колір | Сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы | квадратная |
| Тип плетеного материала | Искусственный ротанг |
| Длина стола | 450 |
| Ширина стола | 450 |
| Высота стола | 400 мм |
- Цена: 4 999 ₴




