Горщики два круглих із сталі тепно сірі ( діаметр 36/27см ) 2шт., bobi

4 500 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6410030
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сталь. 2 шт.: діам. 36/27 см, вис. 20/27 см
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 36/27 см, висота: 20/27 см |
| Внутрішній розмір | Діаметр: 35/26 см, висота: 19/26 см |
| Матеріал | |
| Колір | Темно-сірий |
| вага | 4 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Обробка | Порошкове покриття |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 4 500 ₴



