Горщик садовий для рослин із дерева на металевих ніжках (лофт), bobi

4 300 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розмір в зібраному стані | ширина: 22 см, довжина: 62 см, висота: 60 см |
| Внутрішній розмір | ширина: 19 см, довжина: 59 см, висота: 13 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 22 см, довжина: 62 см, висота: 20 см |
| Матеріал | , Поліпропілен, Деревина акації |
| Колір | Під дерево |
| вага | 5,2 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Обробка | Промащений, Порошкове покриття |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 600 мм |
| Вес | 5 кг |
| Длина | 620 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
- Цена: 4 300 ₴





