Искусственная елка новогодняя со встроенными LED гирляндами 90 см. в горшке bobi (для улици)

2 790 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6110700
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Матеріал | Цемент, ПЕ (поліетилен), Поліпропілен |
| Колір | Зелений |
| Розмір | Діаметр: 45 см, висота: 90 см |
| - | |
| Відстань між лампочками | 20 см |
| Відстань від вилки до першої лампочки | 30 м |
| Відстань від першої лампочки до останньої лампочки | 12 м |
| Загальна довжина | 12.3 м |
| Кількість лампочок/LED | 60 шт. |
| Тип лампочки/LED | LED (світлодіод) |
| Максимум Ватт | 4 |
| гамма кольорів в Кельвінах | 2600 Кельвін |
| Вбудований світлодіод | так |
| Використання | Для використання в приміщенні/на вулиці |
| час горіння | 10000 години |
| Живлення | Батарейка |
| Таймер | так |
| Батарейки | не входить до комплекту |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 900 мм |
| Вариант установки | Напольный |
| Составные элементы | искусственные листья |
| Основа | ваза |
| Цвет | Зелёный |
| Область применения | Внутри помещения |
| Подставка | True |
| Вид дерева | ель искусственная |
| Цвет хвои | Зеленый |
- Цена: 2 790 ₴



