Стол барный в лофт стиле (черный метал и цвет дуб)

6 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3610081
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ламінат та метал. 60х120 см, вис. 100 см
| Тип | Барний стіл |
| Форма | Прямокутник |
| Матеріал |
МДФ ,Меламін , Метал |
| Колір | Дуб, Чорний |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 120 см, висота: 100 см |
| Відстань між ніжками | 77 см,56 см |
| Простір під столом | 98 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 64 см, довжина: 123 см, висота: 13 см |
| вага | 21 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Высота стола | 1000 мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 6 899 ₴





