Туристический надувной матрас - коврик одноместный с сумкой для хранения (вес 0,5кг)

1 699 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4730900
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термопластичний поліуретан. Надувний. З сумкою для зберігання. 58х195х5 см
| Розмір | Ширина: 58 см, Довжина: 195 см, Висота: 5 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 10 см, довжина: 24 см, висота: 10 см |
| вага | 0,500 кг |
| Матеріал | Термопластичний поліуретан |
| Наповнення | Сумка для зберігання |
| Основные | |
|---|---|
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1950 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 0.5 кг |
- Цена: 1 699 ₴





