Надувная кровать матрас одноместная со встроенным электронасосом (190 см),bobi

1 999 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4733650
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вініл, з м'яким велюровим покриттям. Вбудована подушка та електричний насос. З сумкою для зберігання. 99х191х42/47 см
| Розмір | Ширина: 99 см, Довжина: 191 см, Висота: 47 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 33 см, довжина: 16 см, висота: 37 см |
| вага | 5 кг |
| Матеріал | вініл |
| Матеріал покриття | велюр |
| Властивості |
Вбудований електричний насос , Вбудована подушка |
| Наповнення | Набір для ремонту (латка та клей), Сумка для зберігання |
| Живлення | Електрична вилка |
| час надування | 2 хвилини |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Высота | 470 мм |
| Вес | 5 кг |
- Цена: 1 999 ₴


