Надувная кровать - матрас с велюровым покрытием и встроенным электрическим насосом (200см),bobi

4 600 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4733690
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вініл, з м'яким велюровим покриттям. Ліжко зміцнене конструкцією, з декількох тисяч нейлонових ниток, які надають стабільності та комфорту; верхній шар оснащено маленькими повітряними карманами, що надає жорсткості, як на справжньому ліжку. Із вбудованим електричним насосом. З сумкою для зберігання. 152х203х46 см
| Розмір | Ширина: 152 см, Довжина: 203 см, Висота: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 18 см, довжина: 46 см, висота: 41 см |
| вага | 9 кг |
| Матеріал | вініл |
| Матеріал покриття | велюр |
| Властивості |
Вбудований електричний насос |
| Наповнення | Набір для ремонту (латка та клей), Сумка для зберігання |
| Живлення | Електрична вилка |
| час надування | 3 хвилини |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Количество мест матраса | полуторный |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 460 мм |
| Вес | 9 кг |
- Цена: 4 600 ₴


