Лаунж комплект садовый мебели (2 плетеных кресла+ металлический столик ), bobi

10 499 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: S379940
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Столик: Сталь. Діам. 45 см, вис. 52 см Крісло: Сталь та петан. 83х81 см, вис. 98 см
ЛАУНЖ кресло
| Розмір в зібраному стані | ширина: 83 см, висота: 98 см, глибина: 81 см |
| висота сидіння | 44 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 84 см, довжина: 96 см, висота: 47 см |
| вага | 8 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь,
Спинка: Петан (штучний ротанг) ,Сидіння: Петан (штучний ротанг) |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Натура |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
СТОЛИК
| Розмір в зібраному стані | висота: 52 см, Діаметр: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 46 см, висота: 8 см |
| вага | 3 кг |
| Матеріал стола | Каркас: Сталь, Столешня: Сталь |
| Форма | Коло |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал изготовления | Искусственный ротанг |
| Цвет мебели | Натуральный |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Кресло | 2 шт |
| Стол | Да |
- Цена: 10 499 ₴




