Стол садовый большой 160 см лофт (дюравуд) серый,bobi

12 900 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3794110
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюміній та дюравуд. Не вимагає догляду. Дюравуд - це міцний композитний матеріал, що складається з волокон хардвуду (сертифікат FSC) та пластику. 95х160 см, вис. 75 см

| Розмір в зібраному стані | ширина: 95 см, довжина: 160 см, висота: 75 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 103 см, довжина: 170 см, висота: 15 см |
| вага | 37 кг |
| Матеріал стола |
Каркас: Алюміній ,Столешня: Дюравуд (надміцний композит дерева та пластика) |
| Форма | Прямокутник |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Свідоцтво про екологію та безпеку |
FSC® |
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Длина | 1600 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Высота | 750 мм |
| Вес | 37 кг |
- Цена: 12 900 ₴




