Садовое многопозиционное кресло складное черное, bobi

4 999 ₴
Минимальный заказ — 2 шт.
Показать все оптовые цены- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: 3737750
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розмір в зібраному стані | ширина: 59 см, висота: 112 см, глибина: 73 см |
| висота сидіння | 44 |
| Висота підлокітника крісла | 67 см |
| вага | 5 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: , Сидіння: , Підлокітник: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розділ | Багатопозіційний стілець |
| Функція | 6-позиційний, Складане |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 999 ₴
- Минимальный заказ: 2 шт.




