Лаунж стол садовый (искуственный ротанг) серый, bobi

16 499 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3761801
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюміній, петан та дюравуд - міцний композитний матеріал виготовлений з волокон хардвуду (FSC) та пластику. 81х124 см, вис. 64 см

| Розмір в зібраному стані | ширина: 81 см, довжина: 124 см, висота: 64 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 54 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 90 см, довжина: 135 см, висота: 20 см |
| вага | 23 кг |
| Матеріал стола |
Каркас: Алюміній ,Петан (штучний ротанг) ,Столешня: Дюравуд (надміцний композит дерева та пластика) |
| Форма | Прямокутник |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Свідоцтво про екологію та безпеку |
FSC® |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина стола | 1240 |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип плетеного материала | Искусственный ротанг |
| Вес | 23.0 |
| Высота стола | 640 мм |
- Цена: 16 499 ₴



