Стілець барний тканина сірий/чорний (висота 94 см)

2 999 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3620956
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Матеріал | ППУ,
МДФ , Метал, Поліестер |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Сірий, Чорний |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 43 см, висота: 94 см, глибина: 43 см |
| висота сидіння | 74 |
| глибина сидіння | 30 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 45 см, довжина: 82 см, висота: 45 см |
| вага | 11 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Барный стул |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Особенности | Комплектация подножкой |
| Высота | 940.0 |
| Ширина | 430.0 |
- Цена: 2 999 ₴




