Крісло офісне чорне із штучноі шкіри с кутом нахилу (крісло керівника)

11 000 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3620116
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штучна шкіра та Memory Foam, хромована металева основа. Газовий підйомник, покроковий механізм нахилу спинки. 68х70 см, вис. 119/129 см
| Матеріал | Штучна шкіра, ППУ, Memory foam (піноматеріал з "ефектом пам'яті"), Метал, Фанера |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Чорний |
| Функція | Фрикційне колесо, Регульована висота, Механізм блокування, Металева основа, Плавний механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 68 см, висота: 119-129 см, глибина: 70 см |
| висота сидіння | 47-57 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 37 см, довжина: 80 см, висота: 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 11 000 ₴







