Кухонный обеденный комплект мебели лофт (столик и 2 стула), bobi

4 999 ₴
- В наличии
- Код: 3600750
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл: МДФ та метал. 55х92 см, вис. 75 см Стілець: МДФ та метал. 46х50 см, вис. 77 см

| Форма | Овал |
| Матеріал |
МДФ , Метал, ПВХ |
| Колір | Чорний, Дуб |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 55/46 см, довжина: 92/50 см, висота: 75/77 см |
| Відстань між ніжками | 48 см,40 см |
| Простір під столом | 74 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 59 см, довжина: 99 см, висота: 18 см |
| вага | 16 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Ємність для зберігання | Під столешнею |
| Основные | |
|---|---|
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | овальная |
- Цена: 4 999 ₴





