Сервант черный из метала и закаленного стекла (лофт)

9 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3600202
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Метал та загартоване скло. 80х35 см, вис. 150 см
| Тип | Сервант-вітрина |
| Матеріал | Метал, Загартоване скло |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| включає | 2 дверцят, 2 полиці |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 80 см, висота: 150 см, глибина: 35 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 41 см, довжина: 153 см, висота: 22 см |
| вага | 43 кг |
| Кількість упаковок | 2 |
| Основные | |
|---|---|
| Форма буфета | прямой |
| Форма серванта | прямой |
| Тип фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип мебели | сервант |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус | металл |
| Фасады | стекло |
- Цена: 9 999 ₴









