Стул мягкий обеденный серый

3 799 ₴
- В наличии
- Код: 3600280
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оксамит. Ніжки з масиву деревини, колір: дуб. 59х60 см, вис. 80 см

| Матеріал | ППУ, Фанера, Поліестер, Масив гевеї |
| Обробка | Морений |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Сірий, Дуб |
| Характеристики | Оксамит |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 59 см, висота: 80 см, глибина: 60 см |
| висота сидіння | 48 |
| глибина сидіння | 44 |
| Висота підлокітника | 24 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 55 см, довжина: 62 см, висота: 57 см |
| вага | 8 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Наличие подлокотников | Да |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет обивки | Серый |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 799 ₴







