Круглый черный стол обеденный на ножке 100 см

9 999 ₴
- В наличии
- Код: 3600312
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Коло |
| Матеріал |
Шпон ясеня ,МДФ , Мармур, Метал, ПП (поліпропілен) |
| Обробка | Лакований,
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Можливість подовження | ні |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 100 см, висота: 75 см |
| Простір під столом | 60 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 100 см, довжина: 100 см, висота: 16 см |
| вага | 23 кг |
| Кількість упаковок | 2 |
| Основные | |
|---|---|
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 9 999 ₴








