Белый круглый обеденный стол на ножке (100 см)

9 999 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3679631
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Коло |
| Матеріал |
МДФ , Метал, ПП (поліпропілен) |
| Обробка | Лакований,
Порошкове покриття , Необроблений |
| Колір | Білий |
| Можливість подовження | ні |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 100 см, висота: 75 см |
| Простір під столом | 60 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 104 см, довжина: 104 см, висота: 16 см |
| вага | 22,5 кг |
| Кількість упаковок | 2 |
| Основные | |
|---|---|
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 9 999 ₴





