Кресло компьютерное на фрикционных колесиках (эко кожа) черно красное

5 599 ₴
- В наличии
- Код: 3600237
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Регульована висота, механізм покрокового нахилу спинки. 63х63 см, вис. 113/125 см
| Матеріал | Штучна шкіра, ППУ, Метал, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер, Поліестер сітка |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Чорний, Червоний |
| Функція | Регульоване сидіння, Фрикційне колесо, Металева основа, Плавний механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 65 см, висота: 113-125 см, глибина: 70 см |
| висота сидіння | 47-59 |
| глибина сидіння | 45 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 28 см, довжина: 79 см, висота: 65 см |
| вага | 14 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 599 ₴







