Кресло офисное серое с подлокотниками на колесиках

6 900 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3629922
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Матеріал | ППУ, Метал, Нейлон, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Сірий |
| Функція | Фрикційне колесо, Регульована висота, Механізм блокування, Металева основа, Плавний механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 66 см, висота: 113-123 см, глибина: 68 см |
| висота сидіння | 46-56 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 27 см, довжина: 75 см, висота: 65 см |
| вага | 14 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 900 ₴








