Кресло многопозиционное с выдвижным механизмом для ног из искусственной кожи

11 999 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3620870
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штучна шкіра. Вбудована підставка для ніг, з покроковим механізмом підйому. 67х92/161 см, вис. 87/105 см

| Матеріал | Штучна шкіра, ППУ, Метал, Фанера |
| Наповнення | ППУ, ППУ |
| Колір | Чорний |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 67 см, висота: 87-105 см, глибина: 92-161 см |
| висота сидіння | 49 |
| глибина сидіння | 53 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 80 см, довжина: 76 см, висота: 65 см |
| вага | 29 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
- Цена: 11 999 ₴







