Стильное круглое тканевое серое кресло на деревянных ножках

3 499 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3658179
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Информация для заказа
Міцний поліестеровий чохол, ніжки з промащеного масиву дуба. 70х60 см, вис. 78 см
| Матеріал | Бавовна/поліестер, ППУ, Фанера, Поліестер, Масив дуба, Сталь |
| Обробка | Промащений, Фарбований |
| Наповнення | 100% поліестер, ППУ |
| Колір | Сірий, Дуб |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, висота: 78 см, глибина: 60 см |
| висота сидіння | 44 |
| глибина сидіння | 46 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 72 см, висота: 46 см |
| вага | 7 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
- Цена: 3 499 ₴




