Кресло игровое компьютерное на колесиках с регулируемыми подлокотниками

8 999 ₴
- В наличии
- Код: 3620933
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сітка МЕШ. Зйомна подушка для додаткової підтримки шиї або спини. Регульовані підлокітники, газовий підйомник та покроковий механізм нахилу спинки. 70х56 см, вис. 129/139 см

| Матеріал | ППУ, Метал, Нейлон, ПП (поліпропілен), ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер сітка |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Чорний, Зелений |
| Функція | Регульовані підлокітники, Фрикційне колесо, Регульована висота, Механізм блокування, Плавний механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, висота: 129-139 см, глибина: 56 см |
| висота сидіння | 48-58 |
| глибина сидіння | 48 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 32 см, довжина: 86 см, висота: 65 см |
| вага | 21 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 8 999 ₴







