Стильное тканевое пружинистое кресло светло бежевое с подлокотниками и высокой спинкой для головы

2 999 ₴
- В наличии
- Код: 29286610
- +380 (44) 578-04-04

Каркас із багатошарового клеєного березового шпону комфортно пружинить.Висока спинка чудово підтримує вашу шию.Великий вибір різних подушок для сидіння дає змогу легко змінити вигляд вашого крісла та вітальні загалом
Каркас крісла
Несуча тканина:100% поліпропілен
Каркас:Формований багатошаровий клеєний шпон з обробкою, Дубовий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак
Подушка для крісла
Набивка спинки та сидіння:Пінополіуретан 30 кг/куб.м, Поліестерна вата
Тканина:100 поліестер (мін. 90% з перероблених матеріалів)
Знімний чохолКріслоМашинне прання, макс. 40°C, стандартний режим.Прати окремо.Не відбілювати.Не сушіть у пральній машині.Прасувати макс. за 150°C.Професійна хімічна чистка з тетрахлоретиленом та гідрокарбонатами, стандартний режим.
КаркасКаркас кріслаПротирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.Витирайте насухо чистою тканиною.
| Основные | |
|---|---|
| Наличие подлокотников | Да |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет обивки | Светло-бежевый |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 680 мм |
| Глубина | 820 мм |
| Высота | 1000 мм |
- Цена: 2 999 ₴




