Кресло качалка для дома с высокой спинкой для шеи и сменным чехлом

3 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 09241552
- +380 (44) 578-04-04

Багатошаровий клеєний дубовий шпон комфортно пружинить.Висока спинка чудово підтримує вашу шию.Великий вибір різних подушок для сидіння дає змогу легко змінити вигляд вашого POÄNG ПОЕНГ крісла та вітальні загалом.До крісла можна приставити підставку для ніг для більшого комфорту під час сидіння.Знімний чохол легко чистити, оскільки його можна прати в пральній машині.
Каркас крісла-гойдалки
Каркас:Формований багатошаровий клеєний шпон з обробкою, Дубовий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак
Несуча тканина:100% поліпропілен
Подушка для крісла
Набивка спинки та сидіння:Пінополіуретан 30 кг/куб.м, Поліестерна вата
Тканина:100 поліестер (мін. 90% з перероблених матеріалів)
Знімний чохолКрісло-гойдалкаМашинне прання, макс. 40°C, стандартний режим.Прати окремо.Не відбілювати.Не сушіть у пральній машині.Прасувати макс. за 150°C.Професійна хімічна чистка з тетрахлоретиленом та гідрокарбонатами, стандартний режим.
КаркасКаркас крісла-гойдалкиПротирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.Витирайте насухо чистою тканиною.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип механизма качания | полозья |
| Мягкая подушка сиденья | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Ширина | 680 мм |
| Высота с учетом спинки | 950 мм |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
- Цена: 3 999 ₴




