Детская белая кроватка для новорожденных со съемной боковой панелью

2 999 ₴
- В наличии
- Код: 10248519
- +380 (44) 578-04-04
Коли дитина підросте і навчиться самостійно вилазити з ліжечка, одну бокову панель можна зняти.Дитина буде спати в безпеці та комфорті, адже міцні матеріали в каркасі дитячого ліжечка пройшли перевірку та гарантовано нададуть тілу необхідну підтримку.Це дитяче ліжко забезпечує циркуляцію повітря та створює комфортні умови для сну.Задля безпеки вашої дитини використовуйте ліжечко та матрац однакового розміру.Відповідає вимогам європейського стандарту EN 716-1.Комплект для переобладнання додається.Матрац та постільна білизна продаються окремо.
Основні частини/ Стрижні/ Каркас основи ліжка:Масив деревини, Акриловий прозорий лак із відтінком
Перекладина:ДВП, Масив деревини, Акриловий прозорий лак із відтінком
Тканина:100% нейлон
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.Витирайте насухо чистою тканиною.
Упаковка
Ширина: 70 см Висота: 12 см Довжина: 121 см Вага: 16.10 кг Упаковка (и): 1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип кроватки | Кроватка классическая |
| Материал фасада | Натуральное дерево |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Вес кроватки | 16 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация матрасом | Нет |
- Цена: 2 999 ₴





