Двухъярусная кровать детская из массива сосны (высота 157 см)

6 999 ₴
- В наличии
- Код: 00102452
- +380 (44) 578-04-04
Двоярусне ліжко виготовлено із необробленого масиву деревини — міцного матеріалу, що прослужить вам довгі роки. Можна пофарбувати в улюблений колір і переробити. Ощадливий вибір для вашого гаманця та безпечне рішення для навколишнього середовища.
иготовлено з масиву дерева, міцного та теплого натурального матеріалу.Ідеальний вибір для обмеженого простору.Максимальне навантаження вказує на статичну вагу, тобто навантаження, яке ліжко може витримати, якщо ви лежите або сидите на ньому.Рейкова основа ліжка додається.Високі ліжка, верхні ліжка в двоярусних ліжках або ліжка-горища не підходять для дітей до 6 років через ризик травмування від падіння.Важливо не прикручувати гачки або ручки на ліжко та не вішати мотузки або ремені, за які діти можуть зачепитися під час гри.Матрац та постільна білизна продаються окремо.
Рейки основи ліжка/ Сходинка/ Передня ніжка/ Ніжка:Масив сосни
Основні частини:Масив сосни, Зв'язуюча речовина
Протирати вологою тканиною.Використовуйте суху ганчірку для очищення.
| Основные | |
|---|---|
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 100 кг |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
- Цена: 6 999 ₴





