Детская кровать из массива древа с бортиком (160 см) с реечной основой

1 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: 19185433
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Довжина: 165 см
Ширина: 77 см
Висота спинки біля ніг: 36 см
Висота узголів’я: 56 см
Висота вільн простору п/меблями: 22 см
Макс.навантаження: 100 кг
Довжина матраца: 160 см
Ширина матраца: 70 см
Масив дерева, зносостійкий натуральний матеріал.Рейкова основа ліжка забезпечує циркуляцію повітря.Захисний поручень не дасть дитині впасти з ліжка. рейкова основа ліжка входить у вартість, однак упаковане окремо.Поручень 7x90 см додається.Матрац та постільна білизна продаються окремо.Максимальне навантаження вказує на статичну вагу, тобто навантаження, яке ліжко може витримати, якщо ви лежите або сидите на ньому.
Каркас ліжка з бортиком
Ніжка узголів'я/ Ніжка спинки біля ніг/ Боковина ліжка/ Бортик/ Середня рейка спинок ліжка/ Верхня рейка спинок ліжка/ Опорна планка:Масив бука
Спинка ліжка:ДВП, Акрилова фарба, Паперова плівка
Рейкова основа ліжка
Проклеєні рейки:Буковий шпон, Березовий шпон, Покриття з клейкої речовини
Стрічка:100% поліестер
| Основные | |
|---|---|
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 100 кг |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Размер спального места | 70х160 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 70 см |
- Цена: 1 899 ₴



