Односпальная кровать белая 200 с реечной основой

3 499 ₴
- В наличии
- Код: 79227755
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Довжина: 206 см
Ширина: 96 см
Висота спинки біля ніг: 56 см
Висота узголів’я: 78 см
Висота вільн простору п/меблями: 36 см
Макс.навантаження: 100 кг
Довжина матраца: 200 см
Ширина матраца: 90 см
Кути закруглені, тому можна не турбуватися про гострі краї.LURÖY ЛУРОЙ рейкова основа ліжка входить у вартість, однак упаковане окремо.Максимальне навантаження вказує на статичну вагу, тобто навантаження, яке ліжко може витримати, якщо ви лежите або сидите на ньому.Матрац та постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжка
Боковина ліжка:ДСП, ДСП, ДВП, Окантовка з пластику, Акрилова фарба, Паперова плівка
Спинка біля ніг/ Узголів'я:ДВП, ДСП, Наповнювач у формі стільників з паперу (100% перероблений), Окантовка з пластику, Акрилова фарба, Паперова плівка
Рейкова основа ліжка
Проклеєні рейки:Буковий шпон, Березовий шпон, Покриття з клейкої речовини
Стрічка:100% поліестер
| Основные | |
|---|---|
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 100 кг |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
- Цена: 3 499 ₴




