Стеллаж из стали для улиц и помещений с полками и ящиками (161 см)

4 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 19291645
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ширина: 80 см
Глибина: 37 см
Висота: 161 см
Можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.Регульовані ніжки забезпечують стійкість навіть на нерівній поверхні.Стелаж і шафа міцні, прості в догляді та стійкі до іржі, адже їх виготовлено з гальванізованої сталі з порошковим покриттям.Для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Гальванізована сталь, Поліефірне порошкове покриття
Шафа, для приміщення/вулиці/стелаж, для приміщення/вулиціЗа потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Стелаж із шафоюМожна розмістити в приміщенні та на вулиці.
| Основные | |
|---|---|
| Материал столешницы | Металл |
| Конструкция стола | Сборно-разборная |
| Материал каркаса стола | Металл |
| Тип полки | Цельная |
| Назначение | Многофункциональный |
| Тип мебели | стеллаж |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1610 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вес | 30 кг |
- Цена: 4 999 ₴






