Стеллаж для улиц и помещения бежевый 80 см на 3 полки

2 399 ₴
- В наличии
- Код: 60409294
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ширина: 80 см
Глибина: 35 см
Висота: 81 см
Макс.навантаження/полиця: 25 кг
Можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.Стелаж міцний, простий у догляді та стійкий до появи іржі, оскільки його виготовлено з гальванізованої сталі з порошковим покриттям.Регульовані ніжки забезпечують стійкість навіть на нерівній поверхні.Для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Гальванізована сталь, Поліефірне порошкове покриття
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Упаковка
Ширина: 36 см Висота: 13 см Довжина: 82 см Вага: 11.17 кг Упаковка (и): 1
| Основные | |
|---|---|
| Вид стеллажа | Стеллаж островной (двухсторонний) |
| Вариант установки | Напольный |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 25 кг |
| Тип полок | Прямые |
| Тип | Стеллаж |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Глубина стеллажа | 350 мм |
| Высота стеллажа | 810 мм |
- Цена: 2 399 ₴






