Стеллаж из стали на 3 полки 74 см

749 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 30428326
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ширина: 60 см
Глибина: 27 см
Висота: 74 см
Макс.навантаження/полиця: 25 кг
Пластикові ніжки, що додаються, захищають підлогу від подряпин.Полицю слід кріпити до стіни; для зручності в задній панелі є заздалегідь зроблені отвори.Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Основні частини:Гальванізована сталь
Ніжка:Поліамідний пластик
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Упаковка
Ширина: 30 см Висота: 4 см Довжина: 74 см Вага: 3.78 кг Упаковка (и): 1
| Основные | |
|---|---|
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Вариант установки | Напольный |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 25 кг |
| Тип полок | Прямые |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип | Стеллаж |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 600 мм |
| Глубина стеллажа | 270 мм |
| Высота стеллажа | 740 мм |
- Цена: 749 ₴







