Детский стульчик и массива сосны

1 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: 80196357
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ширина: 28 см
Глибина: 29 см
Висота: 55 см
Ширина сидіння: 28 см
Глибина сидіння: 26 см
Висота сидіння: 29 см
Масив сосни, Морилка, Прозорий акриловий лак
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Упаковка
Ширина: 33 см Висота: 5 см Довжина: 58 см Вага: 2.62 кг Упаковка (и): 1
Створіть ідеальний куточок для творчості вашої дитини. Стілець і стіл виготовлені з міцного масиву сосни та витримують навіть великі навантаження під час гри, адже їх випробувано за найсуворішими стандартами безпеки.
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Тип | Стульчик |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Габаритные размеры стульчика | |
| Ширина стульчика | 280 мм |
| Глубина стульчика | 290 мм |
| Высота сиденья стульчика | 290 мм |
| Высота стульчика с учетом спинки | 550 мм |
- Цена: 1 099 ₴



