Стильное тканевое серое домашнее кресло с регулируемой высотой на колесиках

3 599 ₴
- Нет в наличии
- +380 (44) 578-04-04
Сидіть зручно – висоту стільця може відрегулювати.Чутливий до тиску гальмівний механізм на запобіжних коліщатках утримує стілець на місці, коли ви встаєте, та автоматично розблоковується, коли ви сідаєте.Завдяки гумовому покриттю коліщатка плавно їздять на будь-якому типі підлоги.Цей виріб призначений та перевірений для побутового використання.
Пластикова частина:Поліпропілен, Поліетилен
Основа:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Каркас:Пінопласт на основі полістиролу, ДВП
Подушка сидіння:Пінополіуретан 25 кг/куб.м
Підкладка:Нетканий поліпропілен
Блискавка:100% поліестер
Основа/ Регулювальний важіль:Сталь, Епоксидне порошкове покриття
Тканина:100 % поліестер
Пропилососьте.Протирайте тканиною, змоченою м’яким засобом для чищення.
Упаковка
Ширина: 67 см Висота: 43 см Довжина: 73 см Вага: 8.60 кг Упаковка (и): 1
| Основные | |
|---|---|
| Наличие подлокотников | Да |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет обивки | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 690 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 550 мм |
- Цена: 3 599 ₴







