Офисный оборачивающее кресло синее с белой основой и регулируемой высотой

2 699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 49303034
- +380 (44) 578-04-04

Завдяки високоякісному щільному пінополіуретану крісло прослужить багатьох років.Висоту стільця легко регулювати для максимального комфорту.Коліщатка мають гальмівний механізм, чутливий до тиску, який фіксує стілець на місці, коли ви встаєте, і автоматично вимикається, коли сідаєте.Цей виріб призначений та перевірений для побутового використання.
Каркас стільця, обертовий
Коліщата/ Чохол на основу:Поліпропілен
Основа/ Регулювальний важіль:Сталь, Епоксидне порошкове покриття
Втулка хрестоподібної опори/ Ніжка хрестоподібної опори:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Заглушки трубки:Армований поліпропілен
Сидіння зі спинкою
Наповнювач спинки/ Наповнювач сидіння:Пінополіуретан 35 кг/куб.м
Каркас сидіння та спинки:Сталь, Епоксидне порошкове покриття
Сидіння та спинка:Формова фанера з евкаліпта
Тканина:100 % поліестер
Закріплений чохолОбертовий стілецьЛегкі плями можна видалити засобом для чищення тканини або губкою, змоченою у воді чи слабкому мильному розчині.
КаркасОбертовий стілецьВитріть начисто з використанням м’якого мильного розчину.Витирайте насухо чистою тканиною.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 10 кг |
| Ширина кресла | 68 см |
| Глубина кресла | 43 см |
| Высота с учетом спинки | 94 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
- Цена: 2 699 ₴







