Офисное тканевое серое кресло с подлокотниками на колесиках

6 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 29178074
- +380 (44) 578-04-04

Офісне крісло має плавні вигнуті лінії, головний акцент – на прошитих деталей, а зручний механізм регулювання висоти схований під сидінням – все, щоб підкреслити вдалий дизайн.Чутливий до тиску гальмівний механізм на запобіжних коліщатках утримує стілець на місці, коли ви встаєте, та автоматично розблоковується, коли ви сідаєте.Ви можете відхилятися на спинку, зберігаючи ідеальний баланс, адже механізм фіксації нахилу можна легко налаштувати відповідно до вашої ваги та рухів за допомогою шестигранного ключа.Додаткова підтримка спини за допомогою вбудованої опори для поперека зменшує втому.Ви завжди зможете знайти зручне для себе положення – адже висоту спинки можна відрегулювати, а сидіння виготовлене з використанням «холодної піни».
Сидіння з високою спинкою
Сидіння:Сталь, Сталь
Наповнювач сидіння:Високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 65 кг/куб.м
Тканина:100 % поліестер
Хрестовина з 5 ніжками й коліщатк
Хрестоподібна опора:Алюміній, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Коліщата:Поліпропілен, Синтетичний каучук
Замковий механізм:Сталь, Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Підлокітники, 2 шт
Алюміній, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Сидіння з високою спинкоюПропилососьте.Протирайте тканиною, змоченою м’яким засобом для чищення.
Хрестовина з 5 ніжками й коліщатк/підлокітники, 2 штПротирайте тканиною, змоченою м’яким засобом для чищення.
| Основные | |
|---|---|
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 20 кг |
| Ширина кресла | 68 см |
| Глубина кресла | 41 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
- Цена: 6 499 ₴






