Офисно компьютерное кресло черное с вентилируемой спинкой и подлокотниками

4 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: 70261150
- +380 (44) 578-04-04
Відрегулюйте висоту та кут нахилу стільця для забезпечення комфорту протягом робочого дня. Завдяки сітчастому матеріалу спинка пропускає повітря — вам не буде жарко, навіть якщо роботи дуже багато. Створений для багаторічного строку служби.

Функція регулювання та фіксації кута нахилу збільшує стійкість і стабільність у різних положеннях для сидіння.Чутливий до тиску гальмівний механізм на запобіжних коліщатках утримує стілець на місці, коли ви встаєте, та автоматично розблоковується, коли ви сідаєте.Сидіть зручно – висоту стільця може відрегулювати.Додаткова підтримка спини за допомогою вбудованої опори для поперека зменшує втому.Завдяки сітчастому матеріалу спинка пропускає повітря, що забезпечує оптимальний комфорт під час тривалого сидіння.
Пластикова частина:Поліпропілен, Поліетилен
Загальна композиція:100% поліестер
Каркас спинки/ Каркас підлокітника/ Планка спинки:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Упаковка Ширина: 60 см Висота: 23 см Довжина: 98 см Вага: 21.85 кг Упаковка (и): 1
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Б/У |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 22 кг |
| Ширина кресла | 62 см |
| Глубина кресла | 47 см |
| Высота с учетом спинки | 140 см |
- Цена: 4 799 ₴









