Стол офисный для ноутбука с выдвижным ящиком и отверстием под провода, белый

1 699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 30213076
- +380 (44) 578-04-04
Письмовий стіл, белый, 73x50 см
Ширина: 73 см Глибина: 50 см Висота: 75 см Макс.навантаження: 50 кгЗавдяки отвору на задньому боці кабелі та розетки будуть непомітними, але водночас знаходитимуться поруч.Ніжки можна встановити праворуч або ліворуч залежно від наявного простору та ваших потреб.Завдяки стопорам шухляди неможливо витягнути занадто далеко.Завдяки покриттю на задній панелі можна встановити навіть у центрі кімнати.
тільниця/ Бокова панель/ Нижня панель:ДСП, ДВП, ДСП та ДВП і паперовий наповнювач у формі стільників (100% переробленого паперу), Акрилова фарба, Окантовка з пластику
Ніжка-підпірка:ДВП, Акрилова фарба, Окантовка з пластику
Організатор кабелів/ Рейка задньої частини/ Полиця/ Фронтальна панель:ДСП, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Бокова панель шухляди/ Задня стінка шухляди:Паперова плівка
Дно шухляди:ДВП, Акрилова фарба
Ніжка:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протирати вологою тканиною.Перевіряйте щоденно, щоб всі кріплення були належно затягнуті. Затягніть додатково, якщо потрібно.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Назначение | Для ноутбука |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 730 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 750 мм |
| Вес | 16 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
- Цена: 1 699 ₴







