Детский пластиковый белый столик складной (для улиц и помещений)

1 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: 50365177
- +380 (44) 578-04-04
Легкі, але міцні вироби серії витримують як дощ і спеку, так і дитячі ігри. Можна поставити на вулиці, а потім легко почистити, перш ніж забрати в приміщення.
Чудово підходять для маленьких дітей. Вони можуть сидіти та гратися, малювати, щось майструвати або влаштовувати пікніки в саду.Ці меблі легкі, однак міцні. Дитина може самостійно переносити їх з однієї кімнати в іншу або надвір.Виготовлено з безпечного пластику — цей матеріал також використовується в дитячих пляшечках, харчових контейнерах та одноразових підгузках.Також можна використовувати на вулиці; витримує дощ, сонце, сніг і бруд.Легко складається — деталі просто скріплюються до клацання.Рекомендовано для дітей віком від 3 до 6 років.
Поліпропілен
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.Використовуйте суху ганчірку для очищення.
| Основные | |
|---|---|
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 770 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 480 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | пластик |
| Опоры | пластик |
- Цена: 1 399 ₴





