Детский комплект мебели из дерева (стол и 2 стульчика)

1 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 50178411
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Довжина стола: 63 см
Ширина стола: 48 см
Висота стола: 45 см
Ширина сидіння: 28 см
Глибина сидіння: 28 см
Висота сидіння: 28 см
Виріб невеликий, його можна використовувати в маленьких кімнатах і приміщеннях.
Основні частини:Масив сосни
Стільниця/ Сидіння:ДВП, Плівка
-
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Упаковка
Ширина: 48 см Висота: 7 смД овжина: 66 смВага: 6.39 кг Упаковка (и): 1
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 3 |
| Цвет (оттенок) мебели | Натуральная сосна |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Состав комплекта | |
| Стульчик | 2 шт |
| Стол письменный | 1 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 630 мм |
| Глубина стола | 480 мм |
| Высота стола | 450 мм |
- Цена: 1 499 ₴



