Большой письменный стол белый 200 см ( 2 рабочие зоны)

6 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 59932698
- +380 (44) 578-04-04
Довга стільниця — можна легко створити 2 робочі зони.Отвори для ніжок полегшують складання.Завдяки стопорам шухляди неможливо витягнути занадто далеко.Завдяки покриттю на задній панелі можна встановити навіть у центрі кімнати.Регульовані ніжки забезпечують стійкість стола навіть на нерівній підлозі.Шурупи для фіксації ніжок столу до стільниці додаються.Для посилення стійкості можна доповнити 1 додатковою ніжкою.Пластикові насадки для утримування стільниці додаються.
Стільниця
Верхня частина:ДВП, Акрилова фарба
Каркас:ДСП, Окантовка з пластику
Наповнювач:Наповнювач у формі стільників з паперу (70% перероблений)
Нижня частина:ДВП
Тумба із шухлядами
Основні частини/ Фронтальна панель:ДСП, Акрилова фарба, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Нижня панель:ДСП, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Бокова панель шухляди/ Задня стінка шухляди:ДСП, Паперова плівка
Дно шухляди:ДВП, Акрилова фарба
Ніжка
Основні частини:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Ніжка:Поліпропілен
| Основные | |
|---|---|
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 2000 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 740 мм |
| Вес | 45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 10 |
- Цена: 6 999 ₴




