Стол письменный белый с выдвижными ящиками 130 см

5 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 40260717
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Вбудований організатор кабелів допоможе сховати кабелі та шнури та у вас буде зручний доступ до них.Завдяки стопорам шухляди неможливо витягнути занадто далеко.Завдяки покриттю на задній панелі можна встановити навіть у центрі кімнати.
Основні частини/ Фронтальна панель шухляди:ДСП, Акрилова фарба, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Нижня панель:ДСП, Паперова плівка, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Бокова панель шухляди:ДСП, Паперова плівка
Дно шухляди:ДВП, Акрилова фарба
Підстілля:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1310 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 760 мм |
| Вес | 37 кг |
- Цена: 5 499 ₴








