Письменный стол из бамбука с выдвижными ящиками для ноутбука (102 см)

4 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90278277
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бамбук — міцний, відновлюваний та екологічний матеріал.Завдяки покриттю на задній панелі можна встановити навіть у центрі кімнати.Завдяки стопорам шухляди неможливо витягнути занадто далеко.Шухляда призначена для зберігання паперів формату А4.

Стільниця:Бамбук, Прозорий акриловий лак, ДВП
Бокова панель шухляди/ Задня стінка шухляди/ Фронтальна панель шухляди:Бамбук, Прозорий акриловий лак
Дно шухляди:ДВП, Меламінова плівка, Меламінова плівка
Підстілля:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Упаковка
Ширина: 53 см Висота: 10 см Довжина: 113 смВага: 15.75 кг Упаковка (и): 1
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1020 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Высота | 740 мм |
| Вес | 16 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | бамбук |
- Цена: 4 999 ₴







